Break Dance Iskola Várpalota

Break Dance!
A név, melyet ha meghallasz, azonnal a pörgős tánc jut eszedbe.A csapat vezetője mindig arra törekszik, hogy tudását, a csapat tagjainak maradéktalanul átadja, valamint folyamatosan képzi magát, új elemekkel tarkítva tudását.A tánciskola 2015-ben indult Várpalotán. Amennyiben szeretnél ennek a csapatnak a tagja lenni jelentkezz!!!!Nem kell mást tenned mint írni egy e-mailt az breakdanceiskola@gmail.com címre, melyben írsz egy kicsit magadról, valamint elérhetőséged, hogy fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.Az edzés valamint a tánciskola INGYENES***!Nem kérünk pénzt!Mást kérünk: kitartást elszántságot, hogy, -hamarosan- Magyarország egyik legjobb break csapatának kiváló tagja lehess!Gyere csatlakozz hozzánk!
Edzéseink: hamarosan...
Üdvözlettel: Break Dance Iskola Várpalota

A csapat tagjai:

Ács Krisztián (Csapat manager)

Fehér Mia (Csapat koordinátor)

B-Boy Xaxa (Break táncos)